- Reklama -svět ženy

Jak si účinně „dobít“ energii

Došla vám energie a „staré dobré“ triky v podobě kávy nebo tabulky čokolády vás už rozhodně nevzpruží?

Esoterické pojetí energie hovoří o neuchopitelné spirituální veličině. Vědci proti tomu kontrují serotoninem, melatoninem, dopaminem, endorfinem a oxytocinem, tedy hormony, které předurčují, zda budeme nadšení, energičtí, s dobrou náladou a chutí do života.

Jak můžeme tyto proměnné ovlivnit? Bez ohledu na to, zda si energii vysvětlíme jako pojem více či méně racionální, shodují se zástupci obou protichůdných názorových proudů, že jednoduše záleží, jak si svůj život nastavíme a kolik energie si dobrovolně odčerpávat necháme.

Čtěte také:

Středoafrická republika uznala legální používání kryptomen

Byť to tak zdánlivě nevypadá, významnou měrou můžeme s nedostatkem energie bojovat hlavně pozitivním přístupem a veselou a otevřenou myslí.

Jak si dobít pomyslné vnitřní „baterky“ už tušíte. A co ještě zajímavého o energii nevíte? Podívejte se s námi na další podrobnosti.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo drahých kamenech? Mrkněte na náš blog. Můžete si zde například přečíst jak slavit narozeniny nebo jaké informace nám odhalí znamení zvěrokruhu.

- Reklama -spot_imgspot_img