- Reklama -svět ženy

Běžný účet můžete v dnešní době založit online

Běžný účet je v dnešní době naprostou samozřejmostí. Nachází se mezi námi jen málo těch, kteří jej nevyužívají. Na účet nám chodí výplata, důchod a tím pádem ho používáme k bezpečnému uložení vlastních finančních prostředků. Jeho možnosti jsou však sáhodlouhé.

 • Umožňuje bezhotovostní platby
 • Poskytuje úvěr v podobě kontokorentu
 • Někdy nabízí i drobné spoření

Dříve byl účet celkem velkým závazkem spjatým i s měsíčními poplatky. Dnes je tomu jinak. Získat ho můžete zdarma, a tak snadno, že ho můžete měnit v podstatě každý měsíc. Jestliže uvažujete o tom, že si založíte nový bankovní účet, následující informace vám přijdou jistě vhod.

Jak založit běžný účet?

Myslíte si, že kvůli založení běžného účtu musíte do banky? Není tomu tak, i když je to jedna z cest. V současnosti jednoznačně vedou online žádosti. Když si večer vzpomenete, že si chcete založit účet u vybrané banky, obvykle tu možnost dostanete. Tzn. přímo z domu po internetu. Založení je velice snadnou záležitostí.

 • Vyplníte jednoduchý formulář
 • Odešlete doklady totožnosti
 • Vyčkáte na založení a bližší informace

Čtěte také:

Středoafrická republika uznala legální používání kryptomen

Je pravdou, že založení běžného účtu je otázkou jednoho pracovního dne. A to není všechno. Podobným způsobem můžete získat i spořicí účet zdarma. I ten je obvykle oproštěn od jakéhokoliv poplatku. Navíc se stává velice efektivním a praktickým doplňkem bankovního účtu. Slouží totiž ke zhodnocování peněz, které aktuálně nepotřebujete. A takové zhodnocení na běžném účtu nedostanete, takže proč nevyužít ten spořicí? S ním se mimochodem pojí i řada dalších výhod.

 • Vedení spořicího účtu bez poplatku
 • Pojištění vkladu do hodnoty až 100 000 EUR
 • Peníze ihned k dispozici

Založte si účet a požádejte o výhodný úvěr

Věděli jste ale o tom, že běžným účtem to na internetu nekončí? Ano, založení bankovního a spořicího účtu je takovým pomyslným odrazovým můstkem při žádosti o bankovní služby. Podobně totiž můžete žádat také o úvěr. Ani v tomto případě není nutná návštěva bankovního domu, popřípadě pobočky nebankovní společnosti.

Když budete chtít získat výhodný úvěr, stačí k tomu využít online formulář. Postup je hodně obdobný jako u zakládání běžného účtu jen s tím rozdílem, že jsou trochu upravené minimální požadavky na žadatele.

 • Plnoletost
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Pravidelný příjem

U půjčky je pochopitelné, že kromě osobních dokladů musíte elektronicky doložit i výši svého pravidelného příjmu. Teprve na základě těchto dokumentů dochází ke schválení žádosti. Peníze jsou pak vypláceny jak jinak než bezhotovostně. A to třeba na ten běžný účet, který si založíte online.

Srovnání účtů a půjček

Ať už se rozhodnete pro běžný účet, spořicí účet nebo výhodný úvěr, myslete na jednu důležitou věc. Při výběru konkrétního produktu se vyplatí provést důkladné srovnání. Zapomeňte na první nabídku, která vám přijde pod ruku. Zvolte si řešení vyhovující vašim požadavkům do nejmenšího detailu. K tomuto účelu vám poslouží například portál půjčka.co. Ten je plnohodnotným srovnávačem. Stačí jen pár kliknutí myší a můžete se dopracovat k tomu nejlepšímu a nejvýhodnějšímu dle vašich potřeb.

Porovnání běžných účtů i půjček má pochopitelně své klady. Od úspory drahocenného času, až po úsporu finančních prostředků. Zakládání produktů tohoto typu nebylo nikdy tak snadné, jako dnes. Postačí vám jen připojení k internetu a můžete si vyřídit bankovní účet z domu. K tomu získáte ten spořicí a jako bonus si vypůjčíte peníze na své potřeby.

Podlehněte moderním technologiím a možnostem současné doby. Spolehněte se na oblíbený srovnávač v České republice, kterým je projekt půjčka.co.

- Reklama -spot_imgspot_img